PEŁNA KOLEKCJA

Prodziel się ze znajomymi

 

Hits for Kids to kolekcja z tapetami dla małych poszukiwaczy przygód, piratów, baletnic i miłośników zwierząt.

Podróżuj po świecie dzięki Hits for Kids. Małpy przebijają się przez tropikalne lasy deszczowe, żyrafy chodzą perkurami przez rozległe afrykańskie równiny. Ciekawa sowa odwraca głowę, głęboko ukryta w skandynawskim lesie.
Płyń dzikimi oceanami. Udaj się w podróż odkrywczą na niezamieszkane wyspy pełne tajemnych skarbów, ukrytych przez wieki pod luźnym piaskiem. Dzień w zoo w Central Parku, ruchliwy ruch mija domy. Czy słyszysz syreny? Pełne wdzięku sylwetki poruszają się za oknami, są fragmenty muzyki. Jako baletnica tańczysz przez całe życie, po raz pierwszy czujesz motyle w żołądku. Dziennik jest otwarty na stole.
Hity dla dzieci przybliżają szeroki świat. Od małych poszukiwaczy przygód po upartych nastolatków, każde dziecko znajduje swojego ulubieńca w bogatym wyborze stylów, wzorów i kolorów rysunków. W ten sposób każde dziecko tworzy wymarzony świat, a tapety z Hits for Kids są idealnym tłem.


UWAGA! Kolory na Państwa ekranie mogą różnić się od tych rzeczywistych. Serdecznie zapraszam do sklepu aleCUDO aby zapoznać się z kolekcją tapet HIT 4 KIDS EIJFFINGER i ocenić rzeczywisty kolor i teksturę materiału.

Zobacz pozostałe kolekcje