PEŁNA KOLEKCJA

Prodziel się ze znajomymi

Tegoroczna, najnowsza kolekcja hiszpańskiej marki Güell Lamadrid narodziła się ze współpracy z Azul Tierra, butikiem z artykułami dekoracyjnymi i jednym z najbardziej ekskluzywnych studiów projektowania wnętrz w Hiszpanii, a zarazem prawdziwym punktem odniesienia w sektorze dekoracji reprezentującym wysoki poziom w całej Europie. Jej twórca i dusza projektu Toni Espuch zaprojektował tę spektakularną kolekcję dla Güell Lamadrid.
Kolekcja wiosna 2017 jest odpowiedzią na jeden ze znakomitych trendów obecnego sezonu. Składa się z wzorów inspirowanych sztuką plemienną w 2 różnych jakościach: 100% bawełny oraz bawełny z wiskozą. Kolory terakoty, brązowe i niebieskie, mieszając się delikatnie między sobą, tworzą świeży i nowoczesny efekt.
Głównym artykułem tegorocznej kolekcji marki Güell Lamadrid jest tkanina dekoracyjna, wzorzysta, z rysunkiem Nandi, świętych krów indyjskich, które dały nazwę kolekcji, zainspirowanej kilkoma obrazami olejnymi, jakie Toni przywiózł z Indii. Z tego rysunku skomponował całą kolekcję szukając równowagi w fakturze i palecie kolorów, która sięga od seledynu przez kolor terakoty, musztardowy, mijając écru i beż, aż po kamienisty i szary. Tkaniny cechuje świeży i nowoczesny wygląd.


UWAGA! Kolory na Państwa ekranie mogą różnić się od tych rzeczywistych. Serdecznie zapraszam do sklepu aleCUDO aby zapoznać się z kolekcją tkanin Güell Lamadrid i ocenić rzeczywisty kolor i teksturę materiału.

Zobacz pozostałe kolekcje Güell Lamadrid w alecudo