PEŁNA KOLEKCJA

Prodziel się ze znajomymi

FLORIS Eklektyczna mieszanka kontrastujących wzorów, w doskonałej harmonii ze sobą.
FLORIS to wyrafinowana kolekcja mająca kontrastujące wzory, które idealnie współgrają ze sobą. Począwszy od kwitnących kwiatów wiśni, które wiosną emanują orientalnym urokiem japońskiego ogrodu, do soczystych liści z drzewa figowego Chatsworth House, cuda natury są stałym źródłem inspiracji.
FLORIS to błyszczące jedwabie na których widnieją kwitnące gałęzie, do złudzenia przypominające ręcznie wykonane malunki a to wszystko w mieszance w wyrafinowanych kolorów.
FLORIS to również uderzający geometryczny diament, ze schodkową krawędzią, który jest tkany z połyskującej satyny i kontrastowej metalicznej przędzy; co nadaje tkaninie trójwymiarowy wygląd i fakturę.

Znajdziemy tu również  kolorowe, łamane pasy wycinane na welurze, które tworzą urzekające połączenie wzoru, tekstury i koloru, idealne do tapicerki.


UWAGA! Kolory na Państwa ekranie mogą różnić się od tych rzeczywistych. Serdecznie zapraszam do sklepu aleCUDO aby zapoznać się z największą w regionie kolekcją tkanin The Romo Group i ocenić rzeczywisty kolor i teksturę materiału.

 

Zobacz pozostałe kolekcje romo w ale cudo