PEŁNA KOLEKCJA

Prodziel się ze znajomymi

Stworzone z naturalnej rafii, trawy, korka, a nawet perłowych fragmentów, tapety z kolekcji SCOPE oferują niesamowitą głębię i fakturę. Dzięki zastosowaniu naturalnych elementów połączonych z metalowymi detalami tapety wywołują wrażenie ekscytujących struktur, które można znaleźć podczas oglądania przez mikroskop lub teleskop. Oferowane w palecie neutralnych, szarości i metalicznych..

UWAGA! Kolory na Państwa ekranie mogą różnić się od tych rzeczywistych. Serdecznie zapraszam do sklepu aleCUDO aby zapoznać się z kolekcją tapet SCOPE i ocenić rzeczywisty kolor i teksturę materiału.

 

Zobacz pozostałe kolekcje

Stworzone z naturalnej rafii, trawy, korka, a nawet perłowych fragmentów, tapety z kolekcji SCOPE oferują niesamowitą głębię i fakturę. Dzięki zastosowaniu naturalnych elementów połączonych z metalowymi detalami tapety wywołują wrażenie ekscytujących struktur, które można znaleźć podczas oglądania przez mikroskop lub teleskop. Oferowane w palecie neutralnych, szarości i metalicznych.. UWAGA! Kolory na Państwa ekranie mogą różnić się od tych […]

Tagi: SCOPE