PEŁNA KOLEKCJA

Prodziel się ze znajomymi

zobacz film

Niepozorne, humorystyczne rysunki na pograniczu sztuki i pop-kultury, swoją popularność zawdzięczają przemysłowi reklamowemu.
Kirkby Design z entuzjazmem wprowadza „świat Jona Burgermana” na rynek wzornictwa wnętrz. Jon Burgerman jest uznawany za wiodącą postać w popularnym ruchu sztuki „doodle”, znanym ze swojego charakterystycznego stylu ilustracyjnego i zabawnych interwencji rysujących. Tworząc tą kolekcję, Burgerman użył farb, kredek, tuszów, długopisów i wycinków papieru, aby stworzyć świat stworzeń, postaci i kształtów. Korzystając z najnowszej technologii druku cyfrowego, Kirkby Design wnikliwie uchwycił każdy znacznik, tworząc realistyczny efekt ręcznie rysowanej tkaniny. 

Zobacz pozostałe kolekcje

Niepozorne, humorystyczne rysunki na pograniczu sztuki i pop-kultury, swoją popularność zawdzięczają przemysłowi reklamowemu. Kirkby Design z entuzjazmem wprowadza „świat Jona Burgermana” na rynek wzornictwa wnętrz. Jon Burgerman jest uznawany za wiodącą postać w popularnym ruchu sztuki „doodle”, znanym ze swojego charakterystycznego stylu ilustracyjnego i zabawnych interwencji rysujących. Tworząc tą kolekcję, Burgerman użył farb, kredek, tuszów, długopisów i […]