PEŁNA KOLEKCJA

Podziel się ze znajomymi

PICTURE BOOK PAPERS – skomplikowane ilustracje botaniczne

John Derian słynie z charakterystycznego stylu decoupage, łączącego klasyczne obrazy i motywy z jego dbałością o szczegóły na całym świecie. Dzięki prywatnemu dostępowi do jego obszernego archiwum starych odbitek decoupage, pojawia się całkowicie ujmująca i znakomita nowa kolekcja tkanin, które wspaniale przypominają pamięć i uczucie. Uniwersalna kolekcja, która doskonale odzwierciedla niezwykle piękną, starzejącą się estetykę Deriana, z misternymi botanicznymi ilustracjami, romantycznymi kwiecistymi i starodawnymi nadrukami.

Skomplikowane ilustracje botaniczne szczegółowo przedstawiają złożoność flory i fauny, motyli i innych owadów. Ten cudownie wyrafinowany projekt jest drukowany cyfrowo na czystej bawełnie i tworzy najpiękniejsze zasłony, rolety, narzuty na łóżka, poduszki i tapicerki. Dostępne w jednym wyjątkowym kolorze.

UWAGA! Kolory na Państwa ekranie mogą różnić się od tych rzeczywistych. Serdecznie zapraszam do sklepu aleCUDO aby zapoznać się z największą w regionie kolekcją tkanin DESIGNERS GUILD i ocenić rzeczywisty kolor i teksturę materiału.

Zobacz pozostałe kolekcje

PICTURE BOOK PAPERS – skomplikowane ilustracje botaniczne John Derian słynie z charakterystycznego stylu decoupage, łączącego klasyczne obrazy i motywy z jego dbałością o szczegóły na całym świecie. Dzięki prywatnemu dostępowi do jego obszernego archiwum starych odbitek decoupage, pojawia się całkowicie ujmująca i znakomita nowa kolekcja tkanin, które wspaniale przypominają pamięć i uczucie. Uniwersalna kolekcja, która […]

Tagi: designers guild / PICTURE BOOK PAPERS / tkaninny